Olimpia Miączyn - strona nieoficjalna

Jesteśmy na fecebooku

Wspierają Nas

GMINA MIĄCZYN

ZIMNY PRYSZNIC W TYSZOWCACH!

• autor: xXxReMu7xXx, 2017-04-08 20:35

W niedzielę na stadionie w Tyszowcach miejscowa Huczwa podejmowała Olimpie Miączyn. Zespół ten jest liderem tabeli i pretenduje do awansu do IV ligi. Od pierwszej minuty spotkania widać było, że zawodnicy Huczwy chcą bardzo szybko wyjść na prowadzenie. Przeprowadzali bardzo groźne ataki na bramkę Olimpii. Na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli jednak nasi gracze, Mateusz Wasilewicz zagrał piłkę z środka pola do Mateusza Wróbla, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza z Tyszowiec. Nasz zespół po tej bramce nie miał zbyt wiele okazji na podwyższenie wyniku. Przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania piłkarze z Tyszowiec strzelili 2 bramki wychodząc na prowadzenie. W drugiej połowie Olimpia próbowała odrabiać jednobramkową stratę jednak bez skutku. Huczwa strzeliła trzeciego gola w tym meczu i zabiła nadzieję naszego zespołu na pozytywny wynik w tym spotkaniu. W końcówce spotkania straciliśmy jeszcze 2 gole. W najbliższą niedzielę kolejna szansa na pierwsze punkty w rundzie wiosennej, do Miączyna przyjeżdża zespół Victorii Łukowa Chmielek.

Huczwa Tyszowce - Olimpia Miączyn 5 : 1 (2 : 1)

Bramki: Mateusz Wróbel
Asysty: Mateusz Wasilewicz

Skład: Grzegorz Szczepaniak - Rafał Jachorek, Mateusz Łyko, Mariusz Karpiuk, Łukasz Markiewicz - Mariusz Musiał, Tomasz Chmiel, Mateusz Wasilewicz, Damian Kukiełka - Serhii Yakovliuk, Mateusz Wróbel
Rezerwowi: Konrad Kulas, Tomasz Łyp, Bartosz Cisek, Bartłomiej Adamczyk, Krzysztof Belina, Dawid Stankiewicz

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Huczwa Tyszowce - Orion Dereźnia
Igros Krasnobród - Unia Hrubieszów
Ostoja Skierbieszów - Omega Stary Zamość
Orkan Bełżec - Korona Łaszczów
Grom Różaniec - Włókniarz Frampol
Olimpiakos Tarnogród - Olender Sól
Gryf Gmina Zamość - Victoria Łukowa - Chmielek
Sokół Zwierzyniec - Olimpia Miączyn

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.